WE'RE HIRING
# freelancers wanted!

Szenior projektmenedzser

Feladatok:
  • fordítási, tolmácsolási projektek szervezése, kapcsolattartás az ügyfelekkel három kontinensen
  • a fordítási munkák előkészítése, a folyamatok megtervezése
  • belső és külső fordítókból, lektorokból, terminológusból álló csapatok munkájának koordinálása, ellenőrzése, visszajelzések küldése
  • a projektekhez kötődő adminisztráció

Elvárások:
  • jó problémamegoldó- és szervezőkészség
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • precizitás, önállóság, terhelhetőség
  • gyors munkatempó
  • jó szövegalkotási és szövegértési készség, a magyar helyesírás magas szintű ismerete
  • kiváló, tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • magas szintű számítógép-felhasználói ismeretek, különösen a MS Office programcsomag termékeire vonatkozóan
  • nyitottság és magabiztosság új szoftverek megismeréséhez

Előnyt jelent:
  • hasonló munkakörben (fordítóként vagy fordítóirodában) szerzett tapasztalat
  • szakfordítói végzettség és/vagy fordítói tapasztalat
  • CAT eszközök legalább felhasználói szintű ismerete (MemoQ, Trados, Déja-vu, Wordfast, Across stb.)
  • további nyelvismeret
  • DTP-szoftverek (InDesign, QuarkXPress, FrameMaker stb.) CMS-rendszerek legalább felhasználói szintű ismerete

Amit az espell nyújt:
  • egyedülálló tanulási lehetőséget egy professzionális nyelvi szolgáltatónál
  • célzott fejlesztést belső és külső képzéseken
  • hosszú távon stabil, kiszámítható munkahelyet
  • nyitott, toleráns légkört
  • előrelépési lehetőséget
  • és csodálatos kilátást az erkélyről

A részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzokat és magyar nyelvű motivációs leveleket a career@espell.com e-mail címre várjuk. A beérkező jelentkezések száma miatt csak azoknak tudunk visszajelezni, akik a fenti elvárásoknak megfelelnek. Megértését köszönjük!

Company Benefits

  • 1
    Diverse team
  • 2
    Excellent leaders
  • 3
    International projects
  • 4
    Fortune 500 customers
  • 5
    Development opportunities
  • 6
    Flexible remote work
Follow us!

Follow espell on social media!

espell is a premium provider of translation, localization, and related technical services. With 40+ years of experience and a steady annual turnover between 1.5 and 2.8 million euros over the past ten years, espell is one of Hungary’s leading language service providers.